Про нас

Про нас

Коротко про специфіку роботи компанії та історію створення

Адвокати Адвокатського об’єднання «Astilex» спеціалізуються на правовому супроводі бізнесу, представляють інтереси клієнтів в судах, здійснюють правовий захист бізнесу як на території України, так і за кордоном.

Протягом останнього часу бізнес стає більш зрілим з точки зору правосвідомості. Все більше клієнтів звертається не з проблемною ситуацією, а з необхідністю запобігання її виникненню за допомогою розробки профілактичних заходів.

Ми пропонуємо інноваційні бізнес-рішення, які дозволяють успішно укладати угоди та врегульовувати спори.

Критерій успіху діяльності об’єднання – результативність наших послуг.

Незалежно від масштабу Вашого проекту, Ви отримаєте ефективну підтримку, необхідну для вирішення поставлених завдань.

 • Професіоналізм
  Професіоналізм

  Високий рівень знань, досвід спеціалістів та керівників проектів в сукупності з сильним корпоративним духом і почуттям відповідальності дає нам право називати себе професіоналами.

 • Оперативність
  Оперативність

  Ключ до успішної реалізації проекту досить часто лежить у швидкому прийнятті і виконанні рішень. В адвокатському об'єднанні «Astilex» час є активом, а його втрата не допускається.

 • Комплексність
  Комплексність

  Наша робота в інтересах клієнта завжди включає в себе моделювання можливих результатів на всіх стадіях проекту; аналіз ризиків, строків виконання, економічних і соціальних факторів; аналіз правових питань і співставлення їх з реаліями і практикою;

 • Взаємоповага
  Взаємоповага

  Ми уважно ставимося до думки клієнтів, партнерів та опонентів, їх внутрішніх переконань та емоційного стану. Використовуючи цей принцип ми суттєво підвищуємо ефективність нашої роботи, створюючи комфортні умови для всіх учасників процесу.